-
Muški pulover na okrugli izrez 100% vuna extra fine
5.400 RSDSirovinski sastav: 100% Merino vuna extra fine Znaci za održavanje: Način održavanja: Ručno pranje u hladnoj vodi,ne sušiti u mašini za sušenje, peglanje na srednjoj… -
Muški pulover naV- izrez 100%vuna extra fine
5.400 RSDSirovinski sastav: 100% Merino vuna extra fine Znaci za održavanje: Način održavanja: Ručno pranje u hladnoj vodi,ne sušiti u mašini za sušenje, peglanje na srednjoj… -
Ženski kardigan sa cvetovima
5.550 RSDSirovinski sastav: 70% Pamuk 30% Poliamid Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na temperaturi max do 30 C,ne sušiti u mašini za sušenje,sušiti položeno,… -
Ženski kardigan za plažu
5.600 RSDSirovinski sastav: 38%Pamuk 62%Poliester Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na temperaturi max do 30 C,ne sušiti u mašini za sušenje, sušiti položeno,peglanje na… -
Muški džemper od vune sa zipom
5.700 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Muški džemper od vune sa zipom
5.700 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Ženski pleteni mantil na pruge
5.900 RSDSirovinski sastav: 70% Pamuk 30% Poliamid Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na temperaturi max do 40 C,ne sušiti u mašini za sušenje, peglanje… -
Ženska jakna od trikotaže
5.900 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Ženski kardigan na V-izrez od merino vune
6.000 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Muški džemper od vune sa zipom
6.050 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Muški džemper od vune sa zipom
6.100 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Muški džemper od vune sa zipom
6.100 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Ženska jakna od trikotaže sa kapuljačom
6.200 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Ženska jakna od trikotaže sa kapuljačom
6.200 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Pletena haljina od 100% vune-extra fine
6.200 RSDSirovinski sastav: 100% Vuna Extra fine Znaci za održavanje: Način održavanja: Ručno pranje u hladnoj vodi,ne sušiti u mašini za sušenje,sušiti položeno, peglanje na srednjoj… -
Ženski kardigan na V-izrez od vune i kasmira
7.100 RSDSirovinski sastav: 40% Vuna 30% Viskoza 20% Poliamid 10% Kašmir Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do… -
Ženski kardigan sa kapuljačom-pamuk sa kašmirom
7.100 RSDSirovinski sastav: 95% Pamuk 5% Kašmir Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na temperaturi max do 30 C,ne sušiti u mašini za sušenje, sušiti… -
Ženska jakna od trikotaže
7.100 RSDSirovinski sastav: 50% Viskoza 23% Poliamid 27%Poliester Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Muška pletena jakna sa postavom
7.900 RSDSirovinski sastav: 50% Merino vuna 50% Poliakril Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 40 C,ne sušiti… -
Ženski pleteni mantil sa kapuljačom od vune i kasmira
8.100 RSDSirovinski sastav: 40% Vuna 30%Viskoza 20%Poliamid 10% Kašmir Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na programu za vunu na temperaturi max do 30 C,ne… -
Pletena haljina
9.600 RSDSirovinski sastav: 65%Viskoza 26%Vuna 9%Poliamid Znaci za održavanje: Način održavanja: Mašinsko pranje na temperaturi max do 30 C,ne sušiti u mašini za sušenje, sušiti položeno,peglanje…
Prikazuje 51–71 od 71 stavki








































